/Files/images/unnamed-3-512x310.jpg

У зв'язку з призупиненням освітнього процесу відповідно до рішення Кабінету Міністрів щодо непущення поширення COVID-19 на території України та на виконання наказу начальника управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адіміністрації задля освоєння здобувачами освіти змісту кожного навчального предмета Солгутівський ліцей Гайворонської районної ради Кіровоградської області впроваджує дистанційне навчання.

ШАНОВНІ БАТЬКИ та УЧНІ!

Для опрацювання освітнього матеріалу треба обрати відповідний клас та перейти за посиланням

___________________________________________________________________________

Просимо батьків, по можливості, контролювати виконання дітьми домашніх завдань! Карантин продовжено ще на 30 днів - до 24 квітня 2020 року.

У нас, насправді, не скільки дистанційне навчання, стільки організація освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання.

Вперше виникла неймовірно складна ситуація в освітньому процесі всієї України. Заклади освіти перейшли на нову форму надання освітніх послуг, що базується на принципах самостійного навчання.

Можливо ця форма ще не дуже налагоджена, але наші педагогічний колектив втілює нові сучасні форми і методи навчання, елементи комп’ютерного навчання, самостійної роботи учнів, застосування у навчанні сучасних інформаційних технологій, що являє собою цілеспрямований інтерактивний процес взаємодії учнів і вчителів.

Тільки разом ми досягнемо вагомих результатів. Сподіваємося на ваше розуміння!

Кiлькiсть переглядiв: 117

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.