Підписатися на RSS

Інформація про заклад

Нинішній педагогічний колектив Солгутівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. налічує 22 вчителі, з них: 4 старших учителя, 4 нагороджені знаком «Відмінник освіти України»,7 педагогів мають вищу кваліфікаційну категорію, 5 вчителів І категорії, 5 вчителів ІІ кваліфікаційну категорію, 1 учитель -кваліфікаційну категорію спеціаліст. Колектив школи працює на науково методичною проблемою: «Вдосконалення сучасного уроку та громадянське виховання учнів»./Files/images/Рисунок2.jpg
Так як Солгутівська школа є опорною школою з питань громадянського виховання, та «Школою сприяння здоров'я», тому на базі школи регулярно проводяться районні та обласні семінари. Так в минулому н.р. проводився обласний семінар директорів «Шкіл сприяння здоров'я», ще раніше обласний семінар з виховної роботи. Учасники семінару відзначили високий рівень підготовки даних семінарів. Особливо відзначили захист проектів учнями 4 класу на тему: «Краплинка» ( керівник Захаренко Н.І.) та загальношкільного проекту «Зелена аптека» ( керівники Волощук Н.Г. та Бондар М.М.). В цьому навчальному році на базі школи проводився районний семінар для новопризначених директорів, а в минулому - для молодих заступників директорів з НВР. З досвідом роботи педколективу вчителі району мали можливість ознайомитись в ході семінарів - практикумів учителів початкових класів, музики, інформатики, географії. Семінар вчителів початкових класів був присвячений опрацюванню проблеми впровадження здоров'язберігаючих освітніх технологій в навчально - виховний процес молодших школярів, семінар вчителів музики на тему: «Естетичне виховання учнів засобами музичного мистецтва», семінар вчителів географії «Інтерактивні методи навчання на уроках географії». Для учасників семінару директорів шкіл та заступників директорів з навчально - виховної роботи був представлений досвід роботи директора школи Захаренко М.С. та його заступника з НВР Ліщук О.Г. з питань внутрішньошкільного контролю.
Велика увага в школі приділяється роботі з розвитку творчих здібностей школярів, а саме роботі з обдарованими дітьми. Так як учнівський колектив школи налічує всього 127 учнів, то в роботі з обдарованими дітьми віддається перевага груповим та індивідуальним формам навчання, а саме: проведенню предметних тижнів, інтелектуальних ігор, залучення школярів до участі в конкурсах різних напрямів ї рівнів, роботі предметних гуртків, участь школярів у предметних олімпіадах.
В школі працює велика мережа предметних гуртків. Успішно працюють гуртки з хімії, біології, географії, «Ерудит» з фізики, «Цікава математика», «Юний правознавець». Учні 7-9 класів навчаються в МАН. Учениця 9 класу Вашеця Ярослава стала дипломатом обласного конкурсу науково - дослідних робіт МАН.
Години варіативної складової навчального плану виділяються на факультативи та спецкурси. Так учні початкової школи працюють за програмою факультативного курсу «Сходинки до інформатики», учні 5 -7 класу вивчають програму факультативного курсу «Українознавство», учні 8-10 класу вивчають спецкурс «Громадянська освіта». Вся робота з творчо обдарованими учнями дає позитивні результати. Кожний навчальний рік у нас є призери районних та учасники обласних предметних олімпіад. Так в минулому навчальному році у нас було 11 переможців районного туру, 5 учасників обласного туру і один переможець з інформаційних технологій. У цьому навчальному році 9 переможців районного туру і 3 учасники обласного. Учениця 9 класу Красножон Ольга стала переможцем в районному конкурсі захисту екологічних проектів. Тема її проекту: «Проблема нітратного забруднення води в сільській місцевості».
У роботі з обдарованими дітьми використовуємо шкільного психолога з метою своєчасного виявлення здібних дітей, визначення типу обдарованості.
Нинішній учительський колектив і надалі буде наполегливо продовжувати працювати над збагаченням інтелектуального і духовного потенціалу кожного учня, розвитком їх здібностей і інтересів. Активніше впроваджувати в практику роботи творчі авторські програми спецкурсів, факультативів.
Кiлькiсть переглядiв: 7636

Коментарi

  • Вероніка

    2014-05-31 15:57:44

    У вас чудова школа !!!!!!......

  • Вероніка

    2014-05-31 15:56:46

    У вас чудова школа !!!!!!......

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.