Підписатися на RSS
Педагогічний колектив загальноосвітньої школи I-III ст. с.Солгутове, працює над проблемою громадянського виховання та з 2008 року є школою сприяння здоров’ю отримавши у 2009 році звання найкращої сільської школи сприяння здоров’ю.
Відповідно до цього щорічно складається виховний розділ річного плану.
В основу плану покладено головне - виховати людину з новим мисленням, здатної до творчої ініціативи, яскраво вираженою громадською позицією, з почуттям обов’язку, мотивацією здорового способу життя.
Виховний розділ річного плану побудований за тематичними місячниками а саме:/Files/images/2.jpg
Вересень-місячник безпеки життєдіяльності «Збережи здоров я та на все життя»;
Жовтень – місячник знань;
Листопад -місячник правових знань «Бережи мене мій законе»
Грудень-місячник національного виховання «Я, родина, Україна»
У січні проводиться тиждень народознавства.
Лютий-місячник естетичного виховання «Що внутрішня що зовнішня краса-одній дарована людині»
Березень-місячник родинно-побутової культури «Без сімї немає щастя на землі»
Квітень-вахта пам’яті «Вічна слава героям»
Травень-місячник фізичної культури та спорту «Спорт! Спорт! Спорт!»
Велика кількість свят та позакласних заходів стали вже традиційними:
-Свято першого дзвоника/Files/images/3.jpg
-всесвітній день туризму
-посвята в першокласники
-День учителя
-День прав людини
-конкурс козацької пісні та строю
-новорічні ранки та вечори
-день учнівського самоврядування
-День захисту Вітчизни
-День української мови
-мітинг-реквієм до Дня Перемоги
-свято Прощання з початковою школою
-свято Букваря
-свято Останього дзвоника
-День здоров’я
При плануванні виховної роботи школи головна увага приділяється реалізації основної проблеми школи «Громадянське виховання», та мотивації здорового способу життя.
Школа вже не перший рік працює над впровадженням проектної діяльності.
Так у першому семестрі 2009-10 н.р. було презентовано першу частину довготривалого проекту « Зелена аптека» (керівники Бондар М.М., Волощук Н.Г.). Робота над проектом триває.
Перед початком 2011 - 2012 н.р. всі учителі нашої школи пройшли навчання і отримали сертифікати про оволодіння комп’ютерними технологіями і взяли напрямок на реалізацію проектної діяльності. Під час планування виховної роботи кожен учитель та класний керівник визначив тему проекту намітив шляхи та терміни реалізації.
У жовтні презентували проект учитель англійської мови Рибницька А.В. «День всіх святих » та учитель 4 класу Волощук Н.Г. «Відгук про сучасну дитячу прозу».
У листопаді 2011-2012 н.р. під час проведення обласного семінару учителів історії було презентовано проект «Краснопіль – Гута – Солгутове» (керівник – Захаренко М.С.). Також у листопаді було презентовано проект «Я маю право» (керівник – учитель 2 класу – Захаренко Н.І.) та проект «Шкільний парламент – крок до дорослого життя» ( керівник – педагог-організатор Чернієнко О.В.) У грудні презентувала проект «Зберегти в собі душу дитини, а себе в душі дитини» учитель англійської мови Рибницька А.А. У січні відбулась презентація проекту «За здорове життя» (керівник - учитель 3 класу Рогова Н.Т.). У лютому презентували власний проект учні 4 класу «Ми – пасажири унікального космічного корабля « Планета Земля» (керівник – Волощук Н.Г.) під час проведення природничо-математичного тижня було презентовано проекти: «Видатні математики» (керівник Злагоднюк О.Г.) та « Розумники та розумниці» ( керівник Ліщук О.Г.), «Біологія, географія, історія та хімія кави» (керівник – Красножон О.В.). У березні учні 2 класу презентували проект «Весняні квіти мамам виростили своїми руками» (керівник – Захаренко Н.І.).
Велику роль для збереження та зміцнення здоров’я учнів має гурткова робота та спортивні секції: легка атлетика (керівник – Байда В.І.), «Юний турист» (керівник – Оченаш В.Г.), «Юні інспектори дорожнього руху» (керівник – Чернієнко О.В.).
Активну участь у виховній роботі школи бере шкільний парламент. Члени парламенту готують і проводять тематичні лінійки, доброчинні та екологічні акції, тематичні вечори, проводять волонтерську роботу, організовують спортивно-масові заходи, здійснюють контроль за якістю чергування у класах та по школі./Files/images/1.jpg
У школі створено «Добробанк», роботою якого займається учнівський парламент.
Існує своя валюта-«Гутики». В кінці кожного навчального року їх отримують учні, які Творили добрі справи, брали активну участь в житті школи в урочний, позаурочний та позашкільний час.
Продовжує працювати рада по профілактиці та запобіганню правопорушень серед учнівської молоді.
Вона складається з представників педагогічного колективу, голови батьківського комітету, представника учнівського врядування члена виконкому сільської ради. Рада профілактиці правопорушень слідкує за дотриманням правил поведінки й правопорядку учнями.
На розгляд ради виносяться питання, пов’язані з дисциплінарними проблемами. Класні керівники, учителі-предметники, практичний психолог та соціальний педагог індивідуально працюють із батьками тих учнів, що потребують підвищеної педагогічної уваги, схильних до правопорушень. Питання про відвідування учнями школи розглядається на нарадах при директорові. Педагогічний колектив здійснює постійний контроль за відвідуванням учнями школи. Позитивні результати дають спільні рейди «Урок», «Дозвілля», « Вулиця».
У школі працює медико-оздоровчий центр, де учні а також працівники школи можуть пойти профілактичний курс лікування верхніх дихальних шляхів, а в разі потреби підлікуватись. В аромокабінеті проходять уроки ОБЖ, основ здоровя під час яких учні дихають аромомаслами.
Кожного дня в столовій заварюються фіточаї, які діти охоче споживають. Різні лікарські рослини учні школи заготовляють самі.
Кiлькiсть переглядiв: 856

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.