Підписатися на RSS

ІНФОРМАЦІЯ

про Солгутівський ліцей

Гайворонської районної ради Кіровоградської області

Рік заснування закладу: 1980

Директор закладу: Захаренко Микола Сергійович, освіта вища, за фахом учитель історії і суспільствознавства, має вищу кваліфікаційну категорію та звання «Старший вчитель». Заклад очолює з вересня 1999 року.

Контингент учнів: У Солгутівському ліцеї навчається 130 учнів, серед яких учнів 1-4 класів – 54, 5-9 класів – 62, 10-11 класів – 14.

3 учнів навчаються за інклюзивною формою навчання.

Випускників у 2019 році: 9 класу - 12 учнів, 11 класу - 7 учнів.

Брали участь у ЗНО 2019 - 7 учнів.

Мова навчання в закладі: Українська.

Профільне навчання: Освітній процес здійснюється за інформаційно-технологічним профілем у 10 класі та технологічним профілем у 11 класі.

Педагогічний колектив: Педагогічний колектив нараховує 19 педагогічних працівників, з них 18 осіб мають вищу освіту, 1 особа – не закінчену вищу. Вищу кваліфікаційну категорію мають 7 осіб, І кваліфікаційну категорію – 6 осіб, ІІ кваліфікаційну категорію – 4 особи, категорію „спеціаліст” – 1 особа.

Забезпечення харчуванням: Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (15 учнів, пільгових категорій). Інші учні школи харчуються за батьківські кошти.

Творчий потенціал: Педагогічний колектив працює над науково-методичною проблемою: «Вдосконалення сучасного уроку, навчання та громадянське виховання учнів».

Гурткова робота: На базі школі працюють 4 гуртки від Гайворонського ДЦЮТ, якими охоплено 95 учнів

- туристсько-спортивний гурток "Спортивний туризм",

- гурток "Екологічний дизайн",

- гурток «Юні екологи»;

- гурток «Юні натуралісти».

Матеріально-технічне забезпечення: В школі функціонує кабінетна система навчання. Для забезпечення навчальної діяльності в школі обладнано кімнати для проведення занять з навчальних предметів, для навчання 1-4 класів початкової школи, комп’ютерний клас, а також спортивна зала, спортивний майданчик, бібліотека, їдальня. В кожній навчальній кімнаті в наявності є комп’ютер, в комп’ютерному класі - 10 комп’ютерів, які підключені до мережі Інтернет, що дає можливість учням краще отримувати інформацію з різних джерел. Також для користування вчителів та учнів у школі є ноутбук та проектор за допомогою якого презентуються навчальні проекти та проводяться позакласні заходи.

Для забезпечення безперешкодного доступу до навчальних приміщень осіб з особливими освітніми потребами та інших маломобільних груп населення з урахуванням їх обмежень життєдіяльності, зумовлених станом здоров'я та віком, встановлено пандус, який дає змогу без перешкод дістатися на перший поверх школи, розміщення якого не перешкоджає пересуванню інших здобувачів освіти, що навчаються в закладі загальної середньої освіти.

Бібліотечний фонд закладу налічує – 23383 примірника художньої та навчальної літератури.

Досягнення учнів: Актуальним напрямком освітньої діяльності школи залишається пошук, розвиток і підтримка обдарованих учнів. У інформаційному банку даних «Обдарованість» зареєстровано 16 учнів. Серед них призери районних Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, переможці спортивних змагань, конкурсів та юні таланти. Достатньо високий рівень навчання учнів підтверджується результатами шкільних, районних предметних олімпіад з базових дисциплін: у 2018/2019 навчальному році призерами учнівських районних олімпіад та конкурсів стали такі учні:

Атаманенко Вероніка Анатоліївна, учениця 7 класу (ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад: диплом ІІ ступеня – фізика, диплом ІІ ступеня – хімія, диплом ІІ ступеня – українська мова);

Лисогор Ольга Іванівна, учениця 9 класу (ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад: диплом ІІ ступеня – фізика);

Боровик Марія Вікторівна, учениця 9 класу (ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад: диплом ІІІ ступеня – біологія);

Арбуз Ілона Леонідівна, учениця 10 класу (ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад: диплом ІІІ ступеня – англійська мова);

Злагоднюк Марина Сергіївна, учениця 11 класу (ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад: диплом ІІ ступеня – економіка);

Орел Валерія Олександрівна, учениця 5 класу (Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика - диплом ІІ ступеня; Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка - диплом ІІ ступеня);

Ревега Аліна Вікторівна, учениця 6 класу (Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика - диплом ІІІ ступеня; Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка - диплом ІІІ ступеня).

За підсумками проведення обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти у 2019 році дипломами були нагороджені:

Козира Володимир Андрійович, учень 10 класу (Обласні змагання волейболу серед юнаків - диплом ІІІ ступеня);

Сивун Олексій Григорович, учень 11 класу (Обласні змагання волейболу серед юнаків - диплом ІІІ ступеня).

Досягнення педагогічних працівників: Для підвищення професійної майстерності педагогів протягом навчального року вчителі школи брали участь в районних та обласних семінарах і конкурсах професійної майстерності. Високих, якісних результатів у навчальній діяльності за 2018/2019 навчальний рік досягли:

Рогова Наталя Тимофіївна, вчитель початкових класів - нагороджена грамотою відділу освіти районної державної адміністрації за перемогу в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2019";

Прус Дмитро Олександрович, вчитель фізичної культури – нагороджений грамотою відділу освіти районної державної адміністрації за підготовку призерів обласної Спартакіади.

Щорічно педагогічний колектив школи здобуває перемогу в одній із номінацій в рейтинговому оцінюванні діяльності навчальних закладів району. Так у 2017/2018 навчальному році Солгутівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів здобула перемогу серед сільських шкіл району. А за підсумками 2018/2019 року отримала нагороду за перемогу в номінації: «За збереження кращих педагогічних традицій та впровадження новітніх технологій в практику роботи школи».

Кiлькiсть переглядiв: 7995

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.