Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності

Площа території Солгутівського ліцею приведена в порядок. На території, крім основної будівлі, є допоміжні споруди у задовільному стані.

В наявності спортивний майданчик, обладнання якого знаходиться в задовільному стані, надійно закріплене і придатне до використання в освітньому процесі.

Будівля закладу забезпечує оптимальні умови для організації освітнього процесу, відпочинку та харчування учнів.

Згідно вимог будівля двоповерхова. Кількість учнів не перевищує його проектну місткість.

Відповідно до державних санітарних правил і норм влаштування утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації освітнього процесу 5.5.2.008-01, затверджених Постановою Головного державного санітарного лікаря України 14 серпня 2001 року № 63 та погоджених листом Міністерства освіти і науки України 05 червня 2001 року № 1/12-1459 стіни навчальних приміщень гладкі, що дозволяє вологе прибирання; підлога приміщень дерев'яна, без щілин, підлога туалетних та вмивальних кімнат вистелена плиткою.

Класні кімнати (4) для учнів 1-4 класів розміщено на 1 поверсі окремо від інших приміщень. Навчальні приміщення початкових класів розташовані згідно вимог та не є прохідними, їхня площа становить: 2 кабінети - 54,3 м2, один - 60 м2 і ще один - 48 м2 .

Спортивна зала – 200 квадратних метрів розміщена також на першому поверсі, відповідає чинним вимогам. Весь спортивний інвентар та обладнання має задовільний стан, надійно закріплене і придатне до використання в освітньому процесі. Заняття з фізичної культури проводяться для кожного класу окремо, не допускаються заняття з кількома класами одночасно.

Медичний кабінет площею 64 квадратних метрів забезпечує медичне обслуговування здобувачів освіти.

Функціонує їдальня площею 150 метрів квадратних місткістю 40 місць, яка забезпечена необхідними меблями в задовільному стані. Харчоблок розміщено окремо, є вихід на подвір’я. Харчування у закладі здійснюється відповідно до інструкцій Міністерства охорони здоров'я України, затвердженими згідно з чинним законодавством. Сестрою медичною щодня здійснюється контроль за якістю продуктів.

Здобувачі освіти мають вільний доступ до навчальних кімнат, кабінетів, бібліотеки, кабінету психологічної служби та інших приміщень, що забезпечують освітній процес у закладі.

В закладі функціонують кімнати: музична (30 кв.м), хімії (80 кв.м), географії (54 кв.м.), фізики (54 кв.м.), української мови та літератури (54 кв.м.), інформатики (60кв.м.), англійської мови (54.3 кв.м.), математики (54.3 кв.м.), історії (48 кв.м.), кімната для занять гурткової роботи (12 кв.м.), а також - кабінет директора (16 кв.м.), методичний кабінет (31 кв.м.).

В рамках Нової української школи кімната першого класу забезпечена ноутбуком, багатофункціональним пристроєм, флешкою, наочно-дидактичними матеріалами з англійської та української мови на магнітах, наборами цифр та знаків (демонстраційні), моделями геометричних тіл та фігур, лічильного матеріалу, мірного посуду, «Частини цілого на крузі. Прості дроби», годинниками пісочними, наборами для конструювання з різними способами з’єднаних деталей, терезами лабораторними, танграмами, демонстраційними моделями механічного годинника, глобусами політичними, лупами шкільними, мікроскопами дитячими, картами світу та України, настільними розвивальними іграми.

Обладнано й кімнату для проведення занять з інклюзивного навчання, в якій є роздатковий навчальний та ігровий матеріал: таблиці, картки, набори для малювання, логічних ігор, дидактичних ігор тощо.

Обладнання навчальних приміщень відповідає санітарно-гігієнічним вимогам. Навчальні кабінети й класи забезпечені партами, стільцями, дошками, меблі підібрані за зростом дітей та промарковані.

Відповідно до рішення сесії Гайворонської районної ради від 20 червня 2008 року № 138 "Про закріплення майна спільної власності і територіальних громад сіл, селищ і міста району за підприємствами, установами та організаціями" майно закріплено за Солгутівським ліцеєм на праві оперативного управління. Продовжується оформлення земельної ділянки.

Кiлькiсть переглядiв: 10925

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.