16 січня 2021 року, набула чинності стаття 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

МОВОЮ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В СОЛГУТІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ГАЙВОРОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ Є ДЕРЖАВНА (УКРАЇНСЬКА) МОВА.

Відповідно до статті 7 Закону України “Про освіту”, мовою освітнього процесу в закладах освіти є державна мова. Держава гарантує кожному громадянинові України право на здобуття формальної освіти на всіх рівнях (дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої), а також позашкільної та післядипломної освіти державною мовою в державних і комунальних закладах освіти.

УСІ ПРАЦІВНИКИ СОЛГУТІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ВОЛОДІЮТЬ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ та застосовують її під час виконання службових обов’язків (стаття 9 Закону України«Про забезпечення функціонування української мови як державної»).

ДЕРЖАВНА МОВА Є РОБОЧОЮ МОВОЮ СПІЛКУВАННЯ У СОЛГУТІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Державна мова використовується в межах освітнього процесу, під час проведення навчальних занять (крім занять із навчальних предметів, які, згідно з освітньою програмою закладу освіти, викладаються іноземними мовами або мовами корінних народів і національних меншин), у спілкуванні вчителів, викладачів, іншого персоналу закладу освіти як зі здобувачами освіти (вихованцями), так і між собою (листи МОН № 1-9-581 від 17.09.19 року“Про застосування державної мови в освітньому процесі”та від 01.02.2018 року № 1/9-74“Лист щодо застосування української мови в освітній галузі”).

Кiлькiсть переглядiв: 765

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.