/Files/images/0708.jpg

Зарахування до Солгутівського ліцею здійснюється згідно наказу МОН України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Правила прийому до Солгутівського ліцею Гайворонської міської ради Кіровоградської області

Зарахування дітей до першого класу початкової школи

Зарахування здійснюється на безконкурсній основі. Дітям, які вступають до першого класу закладу, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні. Діти, які не проживать на території обслуговування закладу можуть бути зараховані за наявності вільних місць у класі.

Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

1. Заява на ім’я директора закладу. 2. Копія свідоцтва про народження дитини. 3. Медична картка встановленого зразка. До першого класу зараховуються діти, як правило, з шести років, які досягли шкільної зрілості.

Переведення учнів з іншого навчального закладу


Зарахування учнів, які переходять з іншого навчального закладу здійснюється за наявності наступних документів:

1. Заява одного з батьків (учня). 2. Особова справа. 3. Виписка результатів оцінювання навчальних досягнень з вивчених предметів (якщо учень переходить під час навчального процесу).

Зарахування за індивідуальною формою навчання

Учням, які за станом здоров’я не можуть відвідувати освітній заклад,організовується індивідуальне навчання відповідно до Положення про індивідуальне навчання, затвердженого Міністерством освіти і науки України. необхідні документи: 1. Заява одного з батьків. 2. Висновок лікарсько-консультаційної комісії. 3. Витяг з протоколу засідання інклюзивно-ресурного центру. 4. Документ про наявний рівень освіти.

Зарахування за інклюзивною формою навчання

В закладі за потреби може бути організовано навчання для учнів за інклюзивною формою. Для його організації необхідно подати наступні документи: 1. Заява одного з батьків. 2. Висновок інклюзивно-ресурсного центру.

Перелік необхідних документів для зарахування до 10 класу:

1. Заява учня (одного з батьків).
2. Медична довідка.
3. Копія свідоцтва про народження дитини.
4. Свідоцтво про закінчення базової загальної середньої освіти.

Кiлькiсть переглядiв: 744

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.