Методична робота в освітньому закладі спрямована на розвиток творчої особистості вчителя і забезпечує виконання визначених на початку року завдань і пріоритетів:

1. Координація змісту і вдосконалення методики колективної та індивідуальної роботи з педагогічними кадрами.

2. Вирішення проблемних питань закладу, вчителів.

3. Впровадження і використання психолого-педагогічної науки, передового досвіду, новітніх педагогічних технологій, нових технологій у проведенні уроків і позакласної роботи, новаторських пошуків.

4. Надання методичної допомоги педагогічним працівникам, зокрема, молодим спеціалістам.

5. Моніторинг якості викладання навчальних предметів, рівня знань, умінь і практичних навичок учнів. Організація методичної роботи направлена на вивчення, аналіз результативності освітнього процесу, рівня професійної підготовки педагогічних кадрів, координувалася з курсовою перепідготовкою та іншими формами підвищення кваліфікації.

6. Вивчення навчальних предметів за новим Державним базовим стандартом.

В Солгутівському ліцеї працює 4 предметні методичні комісії, які виконують свою роботу систематично, творчо, у відповідності до положення ПМК та затверджених планів. Система планування і роботи предметних методичних комісій удосконалена, зібрані і систематизовані всі підтверджуючі матеріали. Планові засідання і робота між засіданнями відрізняється різноманітністю форм і прийомів проведення. Особлива увага, Ліщук Ольгою Григорівною, заступником директора з навчально-виховної роботи звертається на дотримання структури планування роботи комісій у відповідності до рекомендацій районного відділу освіти.

Кiлькiсть переглядiв: 1938

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.